Wyprawka dla malucha

Zazwyczaj perspektywa pojawienia się na świecie nowego członka rodziny oznacza dla rodziców konieczność zakupienia setek produktów, które mogą ułatwić im wspólny start w życiu. Niestety, większość z nich wydaje niepotrzebnie małe fortuny na zakup akcesoriów, które prawdopodobnie do niczego im się nie przydadzą. Podstawowe produkty, jakie powinny znaleźć się w wyprawce dla noworodka, ma w swojej ofercie Senna Sówka.

Rożek dla noworodka

Jest podstawą, jeśli chodzi o spokojny sen malucha. Rodzice często popełniają błąd, zapewniając nowo narodzonemu człowiekowi zbyt wiele miejsca i swobody w dziecięcym łóżeczku. tymczasem noworodek wciąż jeszcze jest przyzwyczajony do ciasnoty i przytulności brzucha swojej mamy. Rożki dla niemowląt to produkty, które pozwolą najmniejszym maluchom znowu poczuć to uczucie bezpieczeństwa i bliskości.

Pościel dla dziecka

Senna Sówka ma w swojej ofercie wiele wzorów i kolorów pościeli dla niemowląt. Przyszłych rodziców z pewnością ucieszy bogata gama produktów, która pozwoli dobrać wzór pościeli idealnie do wystroju dziecięcego pokoju.

Z pewnością ucieszy ich także fakt, że wszystkie produkty firmy spełniają wymagane atesty oraz są wykonane z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje maluchowi najwyższe bezpieczeństwo i higienę snu.

Ochraniacze do łóżeczka

Senna Sówka stawia także na bezpieczeństwo dzieci podczas snu. Łóżeczko ze szczebelkami wiąże się z ryzykiem, że może między nimi utknąć kończyna malucha lub też uderzy się on o nie główką. Miękkie, bajecznie kolorowe ochraniacze sprawią, że nocny wypoczynek będzie dla malucha zupełnie bezpieczny i nie będzie wiązał się z ryzykiem odniesienia jakichkolwiek urazów.

Zobacz też: Rożki dla niemowląt | Szwalnia snów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *