Krówki weselne – to tylko ze sprawdzonego źródła

Krówki, zwane również w niektórych regionach ciągutkami lub pomadkami mlecznymi to niewątpliwie najbardziej charakterystyczne polskie cukierki. Do przygotowania podstawowej wersji potrzeba tylko trzech składników – mleka, masła i cukru.

Jednak cały sekret tkwi w proporcjach i sposobie wykonania masy krówkowej. Idealna krówka powinna być krucha na zewnątrz i ciągnąca wewnątrz, jednak są również gorący zwolennicy krówek kruchych. Krówki goszczą na stałe w naszych domach. Dziś dostępne jest wiele wersji smakowych tych popularnych cukierków – oprócz tradycyjnych mlecznych, możemy znaleźć krówki kakaowe, sezamowe, makowe czy orzechowe. Krówki kruszeją z czasem, można je długo przechowywać, a jeżeli po długim czasie stwardnieją, można je rozpuścić w ciepłej kremówce, otrzymując w ten sposób doskonały krem do ciast kruchych i wafelków.

Czy zatem krówka to słodycz doskonały? Z pewnością doskonale nadaje się na upominek, bo trudno znaleźć kogoś, kto ich nie lubi. Nic więc dziwnego, że na polskich weselach triumfy święcą krówki ślubne. To świetna słodka przekąska dla gości weselnych, a w indywidualnie zaprojektowanym opakowaniu, spełni rolę pamiątkowego upominku. Krówki weselne – mleczne-krowki.pl można bowiem spersonalizować umieszczając na papierku imiona pary młodej lub wybrany ozdobny motyw. Krówki dla gości weselnych świetnie będą się prezentować w dużych szklanych misach rozmieszczonych w sali weselnej. Mogą stanowić również zabawny i zaskakujący dodatek do ozdobnego zaproszenia na wesele. Jedno jest pewne – krówki ślubne dodatkowo osłodzą nam i naszym gościom ten wyjątkowy, radosny i uroczysty dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *