Gdzie najlepiej szkolić?

Każda szanująca się firma przeprowadza co jakiś czas szkolenia oraz instruktaże, w których czasie pracownicy nabierają nowych umiejętności, które konieczne są do wykonania zlecenia czy po prostu podniesienia kwalifikacji zespołu. W tym celu zaprasza się profesorów bądź doktorów, specjalizujących się w danej dziedzinie, a także przygotowuje się miejsce, w którym odbędą się owe dodatkowe lekcje. Nie wszystkie firmy jednak mają wystarczająco miejsca, aby takie zajęcia odbyły się wewnątrz przedsiębiorstwa.

Z tego właśnie powodu już od kilku dobrych lat istnieje praktyka organizowania takich przyjęć w restauracjach bądź salach konferencyjnych, które specjalizują się w opracowaniu tego typu eventów. Jeśli poszukujecie Państwo miejsca, w którym znajduje się wielka sala, rzutnik i dobre jedzenie, najlepszym wyborem będzie restauracja włoska Da Pietro, która dodatkowo zajmuje się organizacją szkoleń i konferencji.

Położona jest w Krakowie, w słynnych piwnicach pod kamienicami w centrum miasta. Dzięki temu zyskała specyficzny wygląd, który przypomina odrobinę średniowieczne karczmy. Ta stylizacja powinna przypaść do gustu pracownikom firmy, ponieważ szkolenie w takim miejscu, nie będzie smutnym obowiązkiem, a świetną zabawą, które chętnie będą powtarzać.

Restauracja Da Pietro ma w swojej ofercie szereg dań kuchni włoskiej, w tym tych najpopularniejszych ze spaghetti i pizzą na czele. Nie jest to jednak jedyny asortyment — zdziwicie się Państwo ilością przysmaków, które oferuje ta lubiana, acz niedoceniana przy okazji kuchnia.

Podsumowując, nie ma lepszego miejsca w Krakowie na organizacje szkolenia niż włoska restauracja Da Pietro, w której łączą się takie czynniki, jak świetne jedzenie, pyszne wina i genialna obsługa, która zadba o to, abyście opuścili jej progi z uśmiechem na ustach.

Zobacz też: Restauracja Włoska Kraków | DaPietro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *