Gadżety reklamowe – warto?

Przez siedem lat pracy na stanowisku promocji i współpracy w samorządzie powiatowym zajmowałem się różnego rodzaju formą promocji – w moim przypadku była to akurat promocja powiatu. Często przekonywałem swoich włodarzy o zakupie spersonalizowanych koszulek, bluz, chust, zamawiania gadżetów promujących nasz region jak przypinki wykonywane na zamówienie.

Padały pytania – Czy warto, ile to kosztuje, czy przyniesie zamierzony efekt?

Dla mnie taka forma promocji poprzez ciekawie wykonane przypinki reklamowe, zwane też badzikami ma duży sens. Zwłaszcza, że przypinki na zamówienie wykonywane są według naszego własnego projektu. To najlepsza forma promocji. Oczywiście promocji własnej marki, firmy, powiatu czy miasta to sukces murowany. Każdy region ma coś, czym się wyróżnia, z czym kojarzymy dane miejsce, dlatego noszenie np. w klapie marynarki przypinki naszej marki, to pierwszorzędna forma promocji.

zamawiaj przypinki w firmie ButtonFlyZdjęcie: Przykładowe przypinki zrealizowane przez ButtonFly.pl

Do tego warto zwrócić uwagę, że dziś przypinki potrafią być niezwykle praktyczne. Producenci wykonują np. badziki z lusterkiem czy przypinki z otwieraczem do butelek. Doświadczone firmy chętnie służą poradą i pomocą, bo doskonale wiedzą co klient musi mieć i w jaki sposób trafić do danej społeczności z reklamą, przekazem, który na tak małym gadżecie jakim są przypinki musi być precyzyjny, bezpośredni, a przede wszystkim musi trafiać w punkt. Nie może zanudzać, czy sprawiać znużenie odbiorcy. My jako nadawcy tworzymy logo, tekst oraz jasny przekaz. Kreujemy naszą markę, przekazujemy w sposób jasny i klarowny, a potem czekamy na upragniony efekt w postaci klientów, turystów, osób utożsamiających się z nami.

Sprawdź jak mogą wyglądać Twoje przypinki na: http://buttonfly.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *