Dekoracje marynistyczne – idealny prezent dla żeglarza

Nie ma lepszego prezentu dla żeglarza niż wszelkiego rodzaju dekoracje marynistyczne. W końcu łódki, kotwice czy koła ratunkowe to jego naturalne „środowisko” i na pewno chętnie otoczyłby się czymś takim również w domu (o ile już tego nie zrobił).
Co oferują nam sklepy z takimi dekoracjami? Dosłownie wszystko – breloczki, wieszaki, lusterka, pudełka, zabawki, tablice, zegary, obrazy, termometry i wiele, wiele innych. A wszystko to nawiązujące do żeglarskich wypraw, morskich opowieści itp. Co ważne: konkurencja na rynku zrobiła się na tyle duża, że przeciętny klient naprawdę ma z czego wybierać. Warto więc kupić takie dekoracje marynistyczne, które połączą w sobie ciekawy motyw i najwyższą jakość wykonania.

Oczywiście powyższe to niejedyny prezent, jaki możemy sprawić znajomemu wilkowi morskiemu. Inną propozycją, która także powinna wywołać w nim radość, są np. płyty z szantami i pieśniami żeglarskimi. Banana Boat, Mechanicy Szanty, Cztery Refy czy Ryczące Dwudziestki – polska scena muzyczna ma się czym pochwalić! A może by tak w ogóle połączyć obydwa pomysły? Dekoracje żeglarskie plus najnowsza płyta Banana Boat? Trudno wyobrazić sobie bowiem żeglarza, który nie byłby z takiego zestawu zadowolony.

Pamiętajmy też, że – jeśli chodzi jeszcze o dekoracje – niekoniecznie musimy myśleć o mieszkaniu naszego żeglarza. Takowe mogą bowiem przyozdobić również jego drugi dom – jacht. Więcej nawet: wielu żeglarzy byłoby bardziej zadowolonych właśnie z dekoracji na jacht niż z dekoracji do domu.

Podsumowując, pomysłów na prezent dla żeglarza jest całe mnóstwo. Warto więc z nich korzystać i uczynić naszym znajomym wilkom morskim jak największą przyjemność. W końcu nie wiadomo, który z przyszłych rejsów będzie dla nich ostatnim.

Zobacz też: Dekoracje żeglarskie | Snob-Shop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *