Cukierki reklamowe – czy warto zainwestować

Prowadząc własną firmę bardzo często jesteśmy zapraszani na różnego rodzaju pokazy, konferencje, gdzie mamy możliwość wystawienia własnego stoiska reklamowego i promowanie swoich usług.

Jak przygotować się do wystawienia własnego stoiska reklamowego

Przygotowanie własnego stoiska reklamowego nie należy do najprostszych rzeczy. Musimy pomyśleć o wielu istotnych elementach, tak aby zaciekawić odwiedzających i umożliwić im zapoznanie się z naszą marką.

Oprócz przygotowania rollupów musimy przygotować także materiały promocyjne – ulotki, broszury i świetnym pomysłem będą również krówki reklamowe.

Nie od dziś wiadomo, że nawet najmniejszy gest, w którym klient coś otrzymuje, nawet jak to będzie cukierek – zmienia jego nastawienie do nas. Ustawiając na naszym stoisku klosz, w którym umieścimy cukierki z nadrukiem spowodujemy, że potencjalni klienci znacznie chętniej odwiedzą nasze stoisko reklamowe i zapoznają się z naszą ofertą.

Krówki reklamowe mogą być również rozdawane przez hostessy, które będą chodziły po sali wystawowej i promowały nasze usługi. Oczywiście jeśli zdecydujemy się na taką promocję. Umieszczając na papierku nasze logo i częstując nim naszych klientów budujemy w pewnym sensie wizerunek nasze marki. Jeśli logo naszej firmy zapadnie klientom w pamięci to mamy duże szanse, że w przyszłości wrócą do nas.

Na rynku jest wiele firm oferujących przygotowanie cukierków z nadrukiem. Możemy wybrać zarówno rodzaj cukierków, jak i zaprojektować wzór papierka w jaki będzie dany cukierek zawinięty. Wysyłając zapytania do wielu różnych firm z całą pewnością uzyskamy najlepszą z możliwych wycen, taką która będzie dla nas najbardziej satysfakcjonująca i zaspokoi nasz budżet.

Cukierki z nadrukiem to z całą pewnością niewielki gest, jednak właśnie tak mały gest przyciągnie do nas klientów.

Zobacz też: Krówki reklamowe | Pyszne-krowki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *